Predaj rodinného domu Topoľčany

Predaj rodinného domu, o výmere 313 m². Reality Topoľčany, dom: má okrem obytnej časti malú stodolu, ktorá je tiež prejazdom na ostatné pozemok, tento je tiež možné odkúpiť a nie je súčasťou ponúkaného domu. Dom samotný mal päť obytných miestností, ktoré boli spojené stavebné úpravou na dve veľké miestnosti a samostatnú kuchyňu, WC so sprchou, WC s pisoáre a sprchou. Vchod do obytných miestností a obe WC sú prístupné zo vstupnej spoločné chodby.

Dom je podpivničený, tu je kotol na tuhé palivá a darling. V rámci rekonštrukcie boli inštalované vykurovacie radiátory, vnútri boli vykonané kompletné štukové práce. Stavení má štyri komíny, z čoho jeden je komínom pre pec a udiareň. Inzercia nehnuteľností Topoľčany: Je možné využiť aj podkrovného priestoru k rekonštrukcii, ktorý je v rovnakej veľkosti ako obytná časť. Dom má vlastnú žumpu, obecný vodovod a elektrina na 220 a 380 je momentálne odpojená.

Predaj rodinného domu o dispozícii 3 +1. Celková plocha je 161 m², záhrada 106 m². Je nutná rekonštrukcia vnútorných priestorov domu. Archív reality články

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu