Predaj rodinného domu Pezinok

Ponúkame na predaj RD o veľkosti 5 +1 s možnosťou dvojgeneračného bývania v okresnom meste. Reality Pezinok: Nehnuteľnosť sa nachádza na rohu ulíc Nádražní riadok a Jiráskova ponúka bývanie vo poschodový dome s rovnou zateplenú strechou. RD je celý podpivničený, sa samostatne stojaca dvojgaráž, záhradkou a menším dvorkem. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou (v roku 1994 a 2011 zateplenie, v roku 2007 nová kúpeľňa, plastové okná s trojsklom, nová vodovodná a plynová prípojka). Disp. riešenie: pivnice technická miestnosť s plynovým mača a bojlerom na teplú vodu, skladovacie miestnosti. 1.NP (prízemie): Vstupné zádverie a chodba so schodiskom, kuchyňa prepojená s terasou, 2x izba, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC, komora. 2.NP: 3x izba, miestnosť pre zriadenie druhej kúpeľne, predsieň. Všetky inžinierske siete + vlastná studňa.

Inzercia nehnuteľností Pezinok: Hľadáte nové, krásne bývanie v centre? Ponúkame na predaj kompletne a veľmi zaujímavo zrekonštruovaný, nadštandardné dom. V prízemí domu je veľká garáž, dve záhrady s vonkajšou krbom a posedením, technické miestnosti a obytná časť. Za vstupnou chodbou je veľká miestnosť so zaujímavo riešeným krbom, nová kuchyňa s jedálňou, ďalej je na prízemí spálňa a kúpeľňa. Z obývacej izby s krbom je drevené schodisko do poschodia sú dva veľké izby a terasa.

Ponúkame na predaj podpivničený RD v blízkosti centra. Dom je v zástavbe rodinných domov, po čiastočnej rekonštrukcii. DP: V prízemí vstupná chodba, kuchyňa, obývacia a detská izba, WC a kúpeľňa, schodisko do poschodia. Na poschodí 2 izby s možnosťou ďalšie podkrovné vstavby. IS: Elektrina 220/380, plyn, obecný vodovod, kanalizácia. Za domom je dvorek s hospodárskymi miestnosťami a malá záhradka. Archív: články

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu