Predaj domov Galanta

Rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti obce, neďaleko rybníka. Nehnuteľnosti, reality Galanta: Objekt je vhodný ako pre rekreáciu tak pre trvalé bývanie. Predmetom predaja je hlavný objekt, Köln, záhradka, príjazdová cesta. Vykurovanie kombinované, je možné využiť elektrickej energie alebo kotly na tuhé palivá. Dispozičné riešenie 3 +1 a Köln, ktorú je možné využiť tiež ako garáž. V objekte je pivnica. V obci je všetka občianska vybavenosť.

Novostavba nízkopodlažného rodinného domu sa zastrešenou terasou a garážou pre 2 autá. Galanta, inzercia nehnuteľností: Vnútorné dispozície 5 +1, 2 kúpeľne. Vykurovanie elektrokotol (možnosť aj na pevné palivo), obecné kanalizácie, ver. vodovodné radov, elektrina 220/380 V.

RD o dispozícii 3 +1 v kľudnej časti obce. Interiér po rekonštrukcii, nové rozvody elektriny, vody, kúrenie kotlom na tuhé palivá. V prízemí kúpeľňa s vaňou a WC, na poschodí masážna sprcha a možnosť vybudovania ďalších podkrovných miestností vrátane WC. Na podlahe dlažba, plávajúca podlaha, PVC a koberce. Nové plastové okná, príprava na balkón. Archív: články

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu