Ponuka rodinné domy Martin

Na pozemku drobné stavby, vrátane garážového státia. Zastavaná plocha domu 140 m². Reality Martin, dom: Napojený na všetky siete, plynové ÚK. Dom do dnešnej podoby prestavaný v roku 1990. Pekný dom na bývanie, možnosť kombinácie s podnikaním.

Dispozície obsahuje: hlavné izby, 2 izby, kúpeľňa, WC, 2 pivnice v podkroví 2 samostatné apartmány s kúpeľňou. Vhodné na rekreáciu aj na celoročné bývanie.

Predaj novšieho rodinného domčeka (kolaudácia 2007) 5 + kk o úžitkovej ploche 137mm ² + zastrešená terasa 25 m². Samostatne stojaci dvojpodlažný murovaný domček. Inzercia nehnuteľností Martin: Nehnuteľnosť stojí na pokojnom mieste, s dobrou orientáciou, v dosahu všetkých výhod veľkého mesta. Celková plocha pozemku je 1000 m² – zastavaná plocha činí 82 m². Pozemok je rovinatý, obdĺžnikového tvaru. Obvodové murivo domu tvorí Ytong tepelný izolant. Plastové okná v celom objekte. Strešná krytina betónová škridla (Beška). Vonkajšie oplechovanie je vyhotovené z medi. Súčasťou ceny je aj záhradný domček stojaci na pozemku a zapustený bazén s pieskovou filtráciou s priemerom 4,5 m – hĺbka 1,1 m Voda je k dispozícii z mestského vodovodu – pitná. Na pozemku je vykonaný vrt o hĺbke 24 m – úžitková voda. Dom je napojený na vedenie plynu a elektro – 220V, 380V. Hlavná vstupná brána – diaľkové ovládanie. V dome zostáva komplet kuch. linka vrátane spotrebičov (umývačka, skl varná doska, el. rúra), vstavaná skriňa v spálni. Odpadové vody sú zvedené do mestskej kanalizácie. Ohrev vody aj vykurovanie objektu zabezpečuje plynový kotol. Výhody – bývanie bez nutnosti ďalších investícií, umiestnenie stavby, technologické prevedenie stavby. Príjazd k nehnuteľnosti je po spevnenej komunikácii, pozemok je oplotený. Archív reality články

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu